Інструкція. Програмований клаксон PK5
Програмований клаксон PK5″ являє собою пристрій для подачі попереджувальних, сповіщувальної, аварійних і будь-яких інших звукових сигналів і фраз з автомобіля, мотоцикла, катера і т. d. .Можливе використання його в якості додаткового клаксона на транспорті.
База закачаних звуків – 100 + 5. У будь-який момент часу Ви маєте можливість відтворити 10 різних сигналів- 5 натисканням відповідних кнопок, і ще 5, утримуючи кнопку Shift.
Подача сигналів сопровождатся палаючим індикатором.
5 з 10-ти сигналів можуть бути перевизначені Вами в будь-який момент. Для цього необхідно увійти в режим конфігурації – одночасне натискання клавіш Shift + 1 + 5. Підтвердженням входу буде 3 коротких спалахи індикатора. Тут необхідно вибрати потрібний сигнал – натискаючи кнопки 2 і 4 можна послідовно перебирати сигнали з банку звуків (назад вперед), аналогічно кнопками 1 і 5, але "перескакуючи" через 5 сигналів. кнопка 3- прослуховування поточного сигналу. Коли обраний необхідний сигнал натискаємо для підтвердження кнопку Shift (4 коротких спалахи індикатора). Після цього натисканням вибираємо на яку з кнопок 1-5 цей сигнал призначити і також підтверджуємо введення натисканням кнопки Shift. 5 коротких спалахів індикатора сигналізує про успішну записи нового звуку.
Конструктивно пристрій складається з двох частин – пульт управління з контролером, і рупор з блоком управління і підсилювачем. Харчування подається до проводів, виходять з рупора (як зазвичай, червоний + 12v, чорний – маса). Підключення плюса харчування необхідно проводити після замку запалювання. Необхідно використовувати в цьому ланцюзі додатковий запобіжник.
Для зручності установки все з'єднання між блоками здійснюються за допомогою роз'ємів.
Банк звуків зберігається в електронній пам'яті пристрою, при необхідності Ви можете закачати свої звуки. Формат файлів - mp3 з іменами 001.mp3 – 100.mp3. 5 додаткових, “НЕ програмованих” сигналів – це файли 101.mp3 – 105.mp3. Всі файли повинні знаходиться в каталозі c ім'ям "01" .Загрузка своїх файлів і редагування списку звуків проводиться за допомогою USB-кабелю, при цьому пристрій визначається як накопичувач ( флешка).